Podróż z Tarnu do Albarracin, wyglądała na bardzo długą. Taka też była ale nie dlatego, że to daleko, tylko jazda nowym volvo v40 to wspaniała przygoda.

V40-tka prowadzi się jak samochód sportowy, reaguje na każdy ruch kierownicy, precyzja układu kierowniczego zasługuje na nobla. Czy jest to autostrada, czy wąskie i kręte górskie drogi, poczucie kontroli jest niesamowite. Niektórzy twierdzą, że podróż samolotem jest przyjemna, inaczej mówią Ci, którzy boją się latać, chcą, żeby trwała jak najkrócej! Ci pierwsi wsiadają na jednym terminalu, przeżywają kilka godzin radości i wysiadają, zadowoleni lub nie. Poza tym w samolocie nic nie zależy od Ciebie, prędkość, kiedy zmienisz kierunek, kiedy się zatrzymać, w zasadzie to nikt nagle nie może zatrzymać samolotu. Rozwiązaniem dla wyżej wymienionych jest nowe Volvo V40, po pierwsze nie trzeba dopłacać do biznes klasy, bo otrzymujemy ją w standardzie. Po drugie gdy wsiądziemy możemy się cieszyć z podróżowania dowolnie długo, każdy kilometr drogi powiększa uśmiech na naszej twarzy, jazda po ciasnych zakrętach wprowadza nas w stan ekstazy, pożerając każdy kolejny łuk mamy pewność, że doskonale zestrojony układ kierowniczy przeniesie nas precyzyjnie w następny. Jadąc dalej nie możemy się doczekać aż ponownie pochłoniemy zbliżającą się serię zakrętów. Postoje z reguły nie trwają długo, choć przyjemnie jest popatrzeć na V40 z zewnątrz, jego design zachwyca niezależnie w jakiej odległości stoi obserwator, projektanci zadbali o szczegóły, które tworzą tą wspaniałą bryłę. Jednak po wyjściu z Volvo przez cały czas towarzyszy nam myśl – “chciałbym jak najszybciej wrócić, by móc znów oddać się radości prowadzenia’ :)

 

Rudy

Share →

One Response to Układ kierowniczy

  1. huggy pisze:

    Nie sposób sie nie zgodzic z autorem, chodz widzialem v-ke okolo 2 minut to musze przyznac ze dawno zadne auto mnie tak nie zachwycilo! + te oklejenie, ech pozdrawiam z Audi na Modlinskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *