…ach ten wspaniały dźwięk rozchodzący się z głośników, towarzyszy nam od wyjazdu ;)

Co chwilę licytujemy się jaki kawałek będzie następny. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu przed wyjazdem na tworzenie wysublimowanych playlist, ale z pomocą przyszedł nam Słowik, który specjalnie na nasz wyjazd przygotował wielogodzinną składankę różnego rodzaju muzyki – dzięki Ci Słowiku!

Przemierzamy kaniony, góry, przełęcze zaglądamy też do małych francuskich miasteczek, które urzekają nas swoim urokiem. Starannie dopasowujemy utwory do otaczającego nas klimatu, Premium Sound System sprawuje się wyśmienicie, przekazując przez membrany wszytko to co twórca chciał przekazać słuchaczowi – dzięki Ci Volvo! ;)

Pomiędzy utworami, tak jak pomiędzy miasteczkami są chwile pauzy, i tak po drodze obserwujemy wspaniałe krajobrazy, natomiast muzyczną ciszę wypełnia nam dziwny, lekko niepokojący dźwięk, niczym klekot, to niestety silnik dostarcza nam nieprzyjemnych wrażeń. Trochę za głośny, i nie brzmi tak przyjemnie jak na przykład wydech, który dodaje sporo smaku nowej V40, ale cóż nie wszystko może być doskonałe… Pozostaje nam nie zwracać na to uwagi i cieszyć się doskonałym dźwiękiem płynącym z zestawu audio. Rudy

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *