Zaraz wiosna, kwiecień, wakacje itd. jednak wiecie jak jest… Dobra lekka puchóweczka przydaję się nawet w Hiszpanii w środku wakacji, gdy się zasiedzisz nocą po wspinaniu. Dostałem dwie super puchówki z kapturami. Moje ulubione koszule w nowych kolorach, leciutką kurtkę przeciwdeszczową, plecak z kieszonką na laptopa (lubię takie) oraz fajną dużą torbę.

lubię to rozpakowywać!

lubię to rozpakowywać!

Bardzo leciutka puchówka Diamond 890 jest wodoodporna i podobno bardzo ciepła. Póki co jeszcze może wieczorem zawiać zimnem, więc będę mógł sprawdzić. Druga puchówka jest z wyglądu podobna, ale ma mniejsze właściwości i chyba będzie idealna na chłodne poranki w skałach lub asekurowanie  w cieniu w Ceuse. Oczywiście jest jeszcze koszula z futerkiem w środku, która jest niezastąpiona, milutka i bardzo ciepła.

kotek lubi nowości

kotek lubi nowości

Ubrania Columbii mogę polecić z czystym sumieniem. System Omni-Heat rzeczywiście działa (to srebrne w środku).  Ubrania są trwałe, każda kurtka, która jechała ze mną na wyjazd nie miała lekko, a jednak przetrwały aż do dzisiaj. Fajnie, że większość ubrań od Columbii jest kolorowa!

Współpracujemy już dobrych kilka lat, dzięki!

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *